Мелодії душі

11 грудня 2014 року в Будинку актора у Києві (вул. Ярославів вал, 7) відбувся творчий вечір гурту АКВАРЕЛІ у складі Наталі Барна, Владислава Барна, Олега Хоменка. У концерті взяв участь і син Наталі та Влада Ігор Барна.

Захід було присвячено 16-річчю Університету «Україна», де більше 10 років працює кандидат філософських наук, доцент, директор Інституту філології та масових комунікацій Наталя Барна, де навчається її син, а також 15-річчю творчої діяльності групи АКВАРЕЛІ.

У виконанні артистів прозвучали улюблені мелодії багатьох шанувальників російського романсу, української народної пісні, пісні Володимира Висоцького, Тараса Чубая і рок-композиції з репертуару «Наутилиуса Помпилиуса», «Машины времени», «Океану Ельзи», авторські композиції Владислава Барна. Гітара, мандоліна, фортепіано, гармонійне звучання голосів виконавців та репертуар, що складався насправді з мелодій душі, створили надзвичайно теплу родинну атмосферу у залі.

Серед глядачів – студенти, випускники, викладачі і працівники Університету «Україна», друзі, рідні учасників гурту АКВАРЕЛІ.

Фоторепортаж Костянтина ЗОЗУЛІ,

студентський Медіа-центр Університету “Україна”