Подорож до Київської фортеці

16 червня 2017 року члени бібліоклубу “Світоч” спільно з кафедрою менеджменту туризму на чолі із завідувачем кафедри Н.В. Бєлоусовою та викладачем О.І. Безносюк відвідали Національний історико-архітектурний музей “Київська фортеця”. Це унікальний музейний комплекс загальною площею понад 10 га, створений на базі Госпітального укріплення Київської фортеці. Він об’єднує два музеї: “Музей історії вітчизняної фортифікації” та “Музей історії використання споруд Київської фортеці”, а також експозицію під відкритим небом: оборонні вали, фортечну стіну, капоніри і Лисогірський форт.

Усі учасники екскурсії уважно слухали розповідь про історію Київської фортеці. Вона будувалась майже 200 років (із ХVІІ по ХІХ ст.). На сьогодні вона є однією з найбільших фортифікаційних споруд, що збереглися. Ми дізналися багато нового для себе з історії Києва і, зокрема, Печерського району столиці. Цим ми завдячуємо професіоналізму та самовіддачі О.І. Безносюк, яка із захопленням вела розповідь про Печерськ та його визначні пам’ятки.

Екскурсія була дуже насиченою та пізнавальною. Особисто я дізналась багато нового з історії Києва. Рада, що відвідала такі цікаві місця. Дякую за гарно організовану екскурсію.

Коргунова Галина,

студентка І курсу коледжу “Освіта”,

спеціальність 081 Право, група КЛ 1