Всесвітня спадщина ЮНЕСКО в руках молоді – 2

7 жовтня 2016 року в музеї Книги і друкарства України, що розташований у давній архітектурній пам’ятці Києво-Печерської лаври — будинку монастирської друкарні, яка діяла безперервно з початку ХVІІ століття до початку XX століття (понад 300 років), відбулася чергова прес-конференція, присвячена культурно-освітньому проекту «Всесвітня спадщина ЮНЕСКО в руках молоді».

Це вже друга конференція цього проекту, проведена в м. Києві, аналогічні заходи відбуваються і в інших містах України. На заході були присутні студенти кафедри менеджменту туризму Університету «Україна», а також викладачі Олена Безносюк та Анатолій Доценко.

Метою таких заходів є залучення до проекту молоді з метою збереження та відновлення пам’яток культури України. До проекту вже залучили більше тисячі студентів, як з Університету «Україна», так і з освітніх шкіл ЮНЕСКО. У рамках проекту для студентів кафедри менеджменту туризму Університету «Україна» була проведена екскурсія по Києво-Печерській Лаврі. Екскурсовод Аліна Варивода показала студентам Успенський храм.

Студентка 1 курсу кафедри менеджменту туризму Університету «Україна» Марія Ковтун поділилася враженнями: «Я перший раз у Києво-Печерській лаврі, зачарована її будівлями та печерами. Рада, що можу долучитися до цього проекту, адже це наша історія, наша культура».

Влад Кисельчук, Анна Мосорук, Анна Бобко,

студентський Медіа-центр Університету “Україна”