Врятуйте фундаментальні права!

13 грудня 2016 року в приміщенні Посольства Німеччини в Україні (Київ) відбулася презентація українського видання книжки екс-міністра внутрішніх справ Німеччини Гергарта Баума під назвою «Врятуйте фундаментальні права!».

Гергарт Рудольф Баум – німецький політик, член Вільної демократичної партії, адвокат, громадський діяч у сфері захисту прав людини.

У книзі «Врятуйте фундаментальні права!» Гергарт Баум роздумує про те, що і сьогодні, в ситуації нових терористичних загроз, попереджувальні заходи окремих держав не можуть огульно перетворювати кожного громадянина країни на «підозрілу особу».

Презентацію відвідали українські журналісти – Тетяна Попова і Анастасія Станко. Поряд із темою книжки у форматі «запитання-відповіді» були обговорені актуальні для України аспекти, такі як кібер-атаки (в тому числі – і на сайти державних органів України), а також проблеми та труднощі, які постають перед українськими журналістами в зоні АТО.

Разом із іншими гостями пізнавальну презентацію відвідали доцент кафедри журналістики Університету «Україна» Катерина Дзюба, студенти кафедри журналістики Бузенко Зореслав, Тригуб Ростислав, Кучеренко Ганна, Мурашко Анна, Зозуля Костянтин.

Загалом презентація пройшла на високому рівні. Усі гості отримали по примірнику книжки, а на час зібрання кожному учаснику видали по «плеєру», який передавав 2 частоти – одна транслювала конференцію українською мовою, а друга – німецькою, а текст перекладали синхронні перекладачі.

Костянтин Зозуля,

студентський Медіа-центр Університету «Україна»