10 грудня 2015 року в Інституті філології та масових комунікацій Університету “Україна” відбулася VI науково-практична конференція студентів і молодих вчених “Масово-комунікаційні процеси в сучасному світі”. На пленарному засіданні учасники зібрання заслухали трьох мовців: кандидата філософських наук Наталю Барну, кандидата географічних наук Наталю Бєлоусову, доктора психологічних наук Сергія Болтівця. Професор С.М. Болтівець, керівник програм психологічної реабілітації Клініки активної терапії особливих станів “АТОС”, виступив із доповіддю на тему: “Особиста психогігієна мовної свідомості дорослої людини із психофізичними вадами”.

По завершенню пленарного зібрання учасники конференції продовжили роботу в семи секціях.

Фоторепортаж Вікторії ХАЛАЄВСЬКОЇ,

студентський Медіа-центр Університету “Україна”