Екскурсія в редакцію газети “Голос України”

1 лютого студенти першого та другого курсу спеціальності «Журналістика» Університету «Україна» (спеціалізації «Журналістика» і «Видавнича справа та редагування») відвідали головну редакцію газети “Голос України”.

Нас люб’язно зустріла в холі Анна Луканська – кореспондент газети, яка була нашим особистом гідом, показала нам багато цікавого та познайомила з такими людьми, як Бондар Віктор Петрович, заступник начальника відділу листів, людиною, що отримує кілька сотень листів на місяць від читачів, Восколович Валентиною, Шатровою Іриною, кореспондентом Лохматовою Оленою, що формують блок новин.

Також ми познайомились із Олексійом Кустовським, завідувачем відділу ілюстрації, відомим художником та карикатуристом, який розповів нам багато цікавого та показав неперевершені карикатури, а на мистецтво, як говорить Олексій Кустовський, його надихає життя. Це неймовірна людина, з якою нам вдалося поспілкуватись, зробити декілька фото та побачити його роботи, за які він отримав безліч відзнак.

А ще Анна Луканська розповіла, як і з чого складається газета, це неймовірно цікаво, тим більше, якщо ти це бачиш на власні очі, а не тільки чуєш.

Газета “Голос України” – чудова газета, що виходить щодня, окрім неділі та понеділка, та яка залюбки прийме гостей і покаже, як і що відбувається в редакції, та розповість якісь свої секрети.

Нас не тільки прийняли щиро і гостино, але й в кінці екскурсії запросили до буфету, де пригостили кавою і смаколиками.