Бібліоклуб «Світоч» у конкурсі поезії

15 березня 2018 року відбувся щорічний конкурс читців поезії, присвячений вшануванню 204-ої річниці Т.Г. Шевченка, в якому взяли участь студенти та співробітники Університету «Україна».

Конкурс проводився з метою підвищення національної самосвідомості студентської молоді, вивчення духовної спадщини Тараса Шевченка та популяризації сучасної поезії. Члени журі – Лідія Іванівна Луценко, Алла Миколаївна Гордієнко, викладачі кафедри української мови, літератури та східних мов усіляко сприяли розкриттю творчого таланту та самореалізації студентів, що виступали, оцінювали читців у номінаціях «Вірші Т.Г. Шевченка», «Сучасна поезія», «Авторська поезія».

Серед конкурсантів яскраво виділився Андій Шадюк, студент 1 курсу спеціальності «Журналістика», котрий продемонстрував потужний оптимізм, відмінне володіння творчою майстерністю у власних гуморесках та авторській патріотичній поезії «Тарасу Григоровичу Шевченку». У виконанні студентів спеціальностей «Психологія», «Журналістика», «Менеджмент туризму» мелодійно звучали вірші Івана Франка, Ліни Костенко.

Активну участь у конкурсі взяли учасники бібліоклубу «Світоч», а саме співробітники бібліотеки Людмила Колійчук, Надія Кучинська та студентки з інвалідністю Наталія Тішевська (спеціальність «Соціальна робота», 1 курс), Вероніка Антонюк (спеціальність «Українська мова та література», 1 курс), Олена Голик (спеціальність «Технології харчування», 2 курс).

Серед переможців конкурсу читців сучасної поезії в номінації «Вірші Т. Г. Шевченка» 2 місце отримала Надія Кучинська за вірш «І виріс я на чужині», 3 місце – Людмила Колійчук за виразне читання поезії «Сон»; у номінації «Авторська поезія» 3 місце зайняла Наталія Тішевська за власну ліричну поезію під назвою «Весна». Всі переможці отримали почесні грамоти та подяки від директора Інституту філології та масових комунікацій Н.В. Барни.

Учасники конкурсу були у піднесено-патріотичному настрої, а їхні яскраві виступи посіяли у серцях викладачів відчуття гордості за студентів Університету «Україна».

Колесникова Н.П.,

директор бібліотеки