Практика студентів

Школа “Радіо Свобода” (3 лютого 2017 року)

Спілкувалися зі справжніми профі журналістики! Саме тут встановлюються найвищі інформаційні стандарти. ЗМІ, якому вірять люди.

Студенти першого і другого курсів Інституту філології і масових комунікацій Університету “Україна” завітали до Української редакції Радіо Свобода.

Докладніше


Студенти Університету “Україна” побачили Українське радіо зсередини (12 березня 2017 року)

Практика. Це слово знайоме кожному, хто був студентом. Практичний досвід дуже важливий для студента, адже тільки спробувавши обрану професію «на зуб», молода людина зможе пізнати її ближче, переконатися у правильності свого вибору.

1 лютого 2017 року студенти Університету «Україна», серед яких – студенти 1 курсу спеціальності «Журналістика» Олександра Вовченко, Мирослава Вовкотруб, Олександр Василенко, Сніжана Васіна, Ярослава Слободянюк, Валерія Хлинцова, Вероніка Вілянська, Марія Калюжна, відвідали Українське радіо.

Докладніше


Всесвітня спадщина ЮНЕСКО в руках молоді – 2 (7 жовтня 2016 року)

7 жовтня 2016 року в музеї Книги і друкарства України, що розташований у давній архітектурній пам’ятці Києво-Печерської лаври — будинку монастирської друкарні, яка діяла безперервно з початку ХVІІ століття до початку XX століття (понад 300 років), відбулася чергова прес-конференція, присвячена культурно-освітньому проекту «Всесвітня спадщина ЮНЕСКО в руках молоді».

Докладніше


Всесвітня спадщина ЮНЕСКО в руках молоді (27 вересня 2016 року)

27 вересня, об 11:00, в будинку Митрополита Національного заповідника «Софія Київська», в пам’ятці архітектури 18 ст. відбулася прес-конференція, присвячена старту культурно-освітнього проекту «Всесвітня спадщина ЮНЕСКО в руках молоді».

Докладніше


Влада Литовченко вийшла у світ зі своїми студентами(17 лютого 2016 року)

Відомий громадський діяч, а також викладач Університету «Україна» побувала на знаменитій виставці робіт Марії Примаченко.

Докладніше


Журналістом бути небезпечно

Нині в умовах постійної напруженої ситуації у країні, масових заворушень у містах та підвищеної небезпеки тренінг із фізичної та цифрової безпеки для журналістів був дуже необхідним та надзвичайно корисним. Неприбуткові організації «Інтерньюз Нетворк» та Академія української преси провели подібні навчання для представників засобів масової інформації на трьох заїздах – 28-29 березня, 30-31 березня та 1-2 квітня 2014 року. Нашим юним акулам пера вдалося побувати на одному із заїздів, отримати неоціненний досвід та підвищити професійну кваліфікацію.

Докладніше


«Моє покоління багато чого мусить зробити для України»

Менше ніж за тиждень у «Дні» розпочнеться Х Літня школа журналістики. Із усіх надісланих заявок на участь — а їх було близько п’ятдесяти — в редакції стажуватимуться 24 студенти, що представляють 11 регіонів країни. Напевно, така широка географія учасників у нас уперше. Ми вже публікували в п’ятничному номері (від 15-16 червня) імена тих, хто пройшов добір. Але хотілося б ближче познайомити читачів «Дня» з молоддю, яка найближчим часом, сподіваємося, активно увіллється в роботу колективу газети й буде надалі присутньою на шпальтах видання. Тим більше, що всі учасники, судячи з надісланих анкет та есе, — неординарні й цікаві особистості. Отже, пропонуємо вашій увазі фрагменти анкет та есе учасників ювілейної Літньої школи журналістики «Дня».

Докладніше


Основний акцент – на професійну складову компетентності

Професійно-викладацький склад кафедри теорії та практики перекладу факультету філології та масових комунікацій (декан – Н.В. Барна, завідувач кафедри – В.М. Махінов) багато уваги приділяє компетентністно орієнтованому підходу до навчання студентів. Освітня компетенція як рівень розвитку особистості студентів пов’язана з якісним опануванням змісту освіти.

Освітня компетентність – це здатність студента здійснювати нові культурно-відповідні види діяльності. І тому на кафедрі основний акцент переноситься на професійну складову компетентності.

Основою будь-яких компетенцій є цінності людини і здатність особистості діяти, але в умовах глибокої особистісної зацікавленості в даному виді діяльності.

Докладніше


Практика – це серйозно

У підготовці кадрів вищої кваліфікації важливе місце посідає практика. Вона є суттєвою складовою навчального процесу, проводиться з метою закріплення і поглиблення теоретичних знань, набуття практичних навичок у межах майбутньої спеціальності чи спеціалізації, досвіду самостійної роботи. Якщо практика є важливим чинником підготовки будь-якого фахівця, то для майбутнього редактора, видавця вона в силу специфіки цієї професії має особливе значення. Адже набуті на студентській лаві знання ніколи прямо не переростають у редакторську майстерність, у вміння змістовно і переконливо, зі знанням справи редагувати, брати безпосередню участь у складному процесі підготовки і випуску книжки, буклету, газети, теле- чи радіопередачі. Зрозуміло, що широкі й міцні теоретичні знання поряд із громадянською зрілістю, національною свідомістю, природними здібностями, життєвим досвідом є вирішальною передумовою вироблення практичних навичок редакторської роботи, оволодіння фаховою майстерністю.

Докладніше


У «Дні» четвертий сезон працює «літня школа» журналістики

«Школа практичної журналістики» для студентів профільних вищих навчальних закладів та факультетів у редакції «Дня» діє вже не один рік. Наприклад, серед незмінних «учнів» «Дня» вже протягом декількох років — студенти Національного університету «Острозька академія».

За словами ректора університету Ігоря Пасічника, студенти, які навчалися у школі журналістики «Дня», зараз допомагають у роботі прес-центру Острозької академії, працюють у ЗМІ різних рівнів, використовуючи освіту, що отримали в газеті.

Докладніше

 


Студенти Університету “Україна” беруть участь у тренінгах із новітніх медіа

23 листопада 2011 року розпочався другий етап тренінгів у рамках проекту «Підвищення якості фахової освіти з новітніх медіа та комунікаційних технологій у регіональних навчальних закладах». Організатори − міжнародний фонд «Відродження» та Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, в аудиторіях якого і проходять ці заняття.

Докладніше

 

 

 

 

 


Похід за творчим досвідом до “Газети по-українськи”

21 жовтня 2011 року майбутні журналісти навчальних груп ЖР-21, ВС-21/10, ВСР-41, ЖР-61 Інституту філології та масових комунікацій Університету «Україна» провели творчий день серед своїх колег – колективу редакції «Газети по-українськи», яку очолює Володимир Рубан.

Докладніше

 

 

 

 

 

 

 


Похід за творчим досвідом до “Газети по-українськи”

Журналістика жанр людського життя, який на щастя постійно видозмінюється. І не лише тим, що на зміну стеариновій свічці для освітлювання приміщень користуємось уже навіть не лампочкою Ілліча. Не тим, що від бузинового чорнила і гусячих пір’їн для написання текстів перейшли до комп’ютерного набору. А тим, що новину передаємо один одному замало не зі швидкістю думки і зовсім по-новому організуємо роботу засобів масової комунікації.

Докладніше