Кудрейко Олександр Миколайович

Кафедра туризму, документальних та міжкультурних комунікацій

Посада: доцент кафедри

Науковий ступінь: кандидат наук з державного управління

Досвід роботи: 30 років

Біографія

Народився 10 березня 1964 року в с. Дубове Брестської області Республіки Білорусь.

Після закінчення школи та професійно-технічного училища проходив військову службу на північному флоті. Бажання продовжити військову кар’єру привело до Київського вищого військово-морського училища, яке закінчив у 1988 році. Здобув дві спеціальності військово-морську та цивільну «учитель історії та суспільствознавства».

Після закінчення училища проходив службу офіцера в Ленінграді. Після розвалу Радянського Союзу не захотів зраджувати присязі та залишив кар’єру офіцера.

Повернувшись до Києва, почав працювати учителем у Подільській школі № 114, де незабаром став заступником директора закладу. З 2001 року – директор спеціалізованої школи № 107. У 2008 році школу було реорганізовано в заклад нового типу – гімназію № 107 «Введенська», яка за короткий термін стала одним із найуспішніших навчальних закладів столиці.

Підвищення наукової кваліфікації

У 2012 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Місцеве самоврядування», отримавши кваліфікацію “магістр державного управління”. Продовжуючи навчання, в 2015 році захистив дисертаційну роботу на тему «Удосконалення механізмів державного управління розвитком системи освіти в Україні» та отримав науковий ступень «кандидат наук з державного управління».

Громадська активність

У 2012-2013 рр. був заступником Голови київської організації Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнський рух «За майбутнє», яка займалася питаннями військово-патріотичного виховання молоді. Одночасно був обраний членом Громадської ради при Подільській адміністрації. У 2015 р. став членом бюро міської організації «Товариства сприяння обороні України», яка сьогодні починає відроджувати якісну військово-технічну підготовку молоді України.

В 2015 р. став одним із засновників та Головою ГО «Всеукраїнський рух захисту освіти».

Викладає дисципліни

  1. Філософія державного управління
  2. Психологія лідерства
  3. Державне управління та державні установи
  4. Державна політика у сфері інноваційної діяльності
  5. Винний та гастрономічний туризм
  6. Організація дозвілля
  7. Основи подієвого туризму
  8. Місцеве самоврядування та суспільні комунікації
  9. Інформаційний менеджмент в органах державної влади

Коло наукових інтересів

1. Політика
2. Державне управління