Кобюк Світлана Володимирівна

Кафедра туризму, документних та міжкультурних комунікацій

Посада: старший викладач

Досвід роботи: 30 років

Біографія

Народилася 13 лютого 1974 року у м. Жашків Черкаської області.

Відомості про вищу освіту

У 1995 році закінчила Уманське державне музичне училище ім. П.Д. Демуцького за спеціальністю «Хорове диригування» та здобула кваліфікацію «викладач, диригент хору, учитель музики».

У 2002 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Музична педагогіка та виховання» та здобула кваліфікацію «вчитель музики».

У 2005 році закінчила Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Музична педагогіка та виховання» та здобула кваліфікацію «викладач вокалу; вчитель музики». 

Додаткова освіта, підвищення кваліфікації

Вересень 2018 – березень 2019 – підвищення кваліфікації в Інституті післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка за програмою «Професійно орієнтований інтегрований курс для керівників, методистів закладів позашкільної освіти».

Основні етапи діяльності

1991-1992 рр. – працювала в Жашківському дошкільному закладі №6 на посаді музичного керівника.

1995-2007 рр. – працювала у Школі-гімназії №2 м. Умань на посаді вчителя вокалу.

2007-2020 рр. – працювала в Київському міському будинку учителя на посадах: методист художнього відділу, керівник хору ветеранів, завідувач відділу виховної роботи та художньої творчості, завідувач відділу краєзнавства та патріотичного виховання, завідувач культурно-масового відділу.

З 2020 року працює в Київському державному будинку художньої та технічної творчості на посаді методиста.

Викладає дисципліни:

  1. Організація анімаційної діяльності
  2. Стратегія розвитку та інновації курортної справи
  3. Етнологія та фольклористика