Всесвітня спадщина ЮНЕСКО в руках молоді

27 вересня, об 11:00, в будинку Митрополита Національного заповідника «Софія Київська», в пам’ятці архітектури 18 ст. відбулася прес-конференція, присвячена старту культурно-освітнього проекту «Всесвітня спадщина ЮНЕСКО в руках молоді». Наступні заходи проводитимуться в м. Полтава, у м. Чернівці, у м. Переяслав-Хмельницький, у м. Дружківка Донецької області, у м. Рівному, у м. Івано-Франківську та в м. Одесі.

Учасниками прес-конференції були:

Георгій Саприкін – директор Державної бібліотеки України для юнацтва;

Неля Куковальська – генеральний директор Національного заповідника «Софія Київська»;

Володимир Ставнійчук – представник Міністерства інформаційної політики України;

Остап Ступка – народний артист України.

На відкритті були присутні студенти кафедри менеджменту туризму Університету «Україна» разом із викладачами Оленою Безносюк, Людмилою Танською, Анатолієм Доценком.

Головна мета акції – зробити відомою у світі та захистити спадщину української культури.

Генеральний директор Національного заповідника «Софія Київська» Неля Куковальска зазначила: «В Україні дуже багато пам’яток, за якими ведеться дослідження та відновлення. Але саме «Софія Київська» вирізняється з-поміж інших активною участю молоді».

Остап Ступка привітав учасників заходу, а також студентів, які долучилися до проекту, а це переважно студенти кафедри менеджменту туризму Університету «Україна» та учні коледжу КМУ ім. Бориса Грінченка, і побажав творчого духу та наснаги.

Ексклюзивно для студентів Університету «Україна», де працює Влада Литовченко (котра, на жаль, через застуду не брала участі у прес-конференції), була проведена екскурсія по «Софії Київській».

Владислав КИСЕЛЬЧУК, Анна МОСОРУК,

студентський Медіа-центр Університету «Україна»