Влада Литовченко вийшла у світ зі своїми студентами

Відомий громадський діяч, а також викладач Університету «Україна» побувала на знаменитій виставці робіт Марії Примаченко.

Днями в Києві була презентована ретроспективна колекція робіт “Марія Примаченко. Неосяжне”. Влада Литовченко разом зі своєю молодшою дочкою Христиною була на відкритті виставки, після чого вирішила познайомити своїх студентів із культурною спадщиною рідної країни.

Влада Литовченко вже кілька років викладає курс «Світова спадщина ЮНЕСКО», звичайно ж, її студенти з радістю відвідали разом із нею знакову виставку в Мистецькому Арсеналі.

– Двічі побачивши виставку, я змогла не тільки пережити неймовірно яскраву палітру емоцій, а й переосмислити кожну роботу заново! Для мене, як і для всієї культурної сфери, це знакова й історична подія. Дуже хотілося б, щоб проводилися майстер-класи та конкурси імені Марії Примаченко, і в нас була можливість зберегти її техніку живопису та популяризувати її творчість, а також унікальні малюнки, – поділилася своїми емоціями доцент Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” Влада Литовченко.

Фотографіями спільного походу зі своєю групою Влада Литовченко поділилася на своїй сторінці у Facebook.

Як вдалося дізнатися, студенти були в захваті від можливості доторкнутися до вічного в компанії сучасного і відомого українського викладача Влади Литовченко.

Джерело: http://bt-women.com.ua/men_of_mark/vlada-litovchenko-vyshla-v-svet-so-svoimi-studentami-3886.html