Урочистий концерт з нагоди 17-річчя Університету «Україна»

8 листопада 2015 року в Інституті філології та масових комунікацій відбувся урочистий концерт з нагоди 17-річчя Університету «Україна». На святі були присутні викладачі та студенти Інституту філології та масових комунікацій.

Захід відбувався у формі «капусника»: студенти зробили оригінальну подорож, відповідно до спеціальностей інституту. Перекладачі, журналісти, видавці, туризмознавці, сходознавці, документознавці та фахівці з української мови подорожували країнами Європи і Сходу. Атрибутами подорожі були саксофон, східний танок, Ейфелева вежа, кав’ярня у Парижі та університет в Англії.

Після імпровізованої веселої прогулянки слово взяла Наталія Барна, директор Інституту філології та масових комунікацій університету, котра вручила відзнаки найліпшим викладачам і студентам, а також подарувала пісню «Мальви». Завершилося свято спільним виконанням гімну Університету «Україна».

Маріанна Ясько,

студентський Медіа-центр Університету «Україна»