ХІІІ Всеукраїнська наукова конференція “Молодь: освіта, наука, духовність” в Інституті філології та масових комунікацій Університету “Україна”

Учасників конференції привітала директор ІФМК Наталя БАРНА. З повідомленням про таймшер туризм як новий напрям туристичної галузі виступила доцент кафедри менеджменту туризму Наталя БЄЛОУСОВА.

Гостем конференції в ІФМК був Юрій ПЕРОГАНИЧ, український громадський діяч у галузі інформаційно-комунікаційних технологій, культури та освіти, генеральний директор Асоціації підприємств інформаційних технологій України, ініціатор створення і співзасновник громадської організації “Вікімедія Україна”. Пан Юрій виступив із доповіддю на тему “Українська Вікімедія як інструмент самореалізації молоді”, а також провів майстер-клас зі створення та редагування статті у ВІКІПЕДІЇ.

Фоторепортаж Костянтина ЗОЗУЛІ,

студентський Медіа-центр Університету “Україна”