Х Фестиваль «Українські передзвони» за участю студентів, викладачів і працівників Університету “Україна”

11 березня 2017 року в Будинку письменників України (вул. Банкова, 2) відбувся 10 мистецький фестиваль «Українські передзвони».

«Українські передзвони» — народний мистецько-історичний фестиваль поезії та пісні, заснований Олександром Ліщенком — народним декламатором. Серед співорганізаторів: Олена Коломієць ‒ завідувач кафедри української мови, літератури та східних мов Університету «Україна»; Тетяна Белімова ‒ письменниця, літературознавець і викладач; поетеса Тетяна Яровицина.

Модерували захід Тетяна Яровіцина і Тетяна Белімова.

У фестивалі взяли участь студенти, викладачі і працівники Університету «Україна», зокрема: вокальний ансамбль «Живиця» (керівник Тетяна Кисляк) і студентський ансамбль «Веремія» (керівник Наталя Гаврилюк).

Анна Мурашко,

студентський Медіа-центр Університету «Україна»